Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 10.10.2018 w Parku Miejskim odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci.

Dodano: 2018-10-10

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas od V szkoły podstawowej do III klasy gimnazjum. W każdej kategorii wiekowej reprezentanci naszej szkoły plasowali się na czołowych miejscach podium.

Dziewczęta rocznik 2006-2007 - II miejsce

Skład drużyny: Jaworska Antonina, Marczak Anastazja, Nawrocka Zuzanna, Odziemska Amelia, Dworczak Oliwia, Chabierska Julia, Boik Oliwia, Chlasta Maja, Majewska Nikola.
Opiekun: Miłek Łukasz

Chłopcy rocznik 2006-2007 - III miejsce

Skład drużyny: Smolarek Kacper, Karolak Julian, Wawrzonowski Hubert, Grochowicz Kacper, Kołodziejczak Wiktor, Symonowicz Julian, Głuchowski Ignacy, Kościelny Aleksander, Wolny Wiktor, Szczepański Kamil.
Opiekun: Smolarek Dariusz

Dziewczęta rocznik 2003-2005 - I miejsce

Skład drużyny: Łakomiak Julia, Kantecka Julia, Socha Anna, Gąsiorowska Weronika, Baranowska Weronika, Matuszczak Nikola, Aleksandrowicz Weronika , Chodyła Weronika, Błażejewska Amelia, Jackowska Weronika.
Opiekun: Łużyńska Iwona

Chłopcy rocznik 2003-2005 - III miejsce

Skład drużyny: Kowalski Emil, Jabłoński Kacper, Grala Kacper, Stein Adam, Smuś Wiktor, Kokociński Kamil, Łyszczyński Bartosz, Szymiał Wiktor, Olszewski Nikodem, Zaleski Michał.
Opiekun: Żerdziński Sylwester