Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Aktualności

XII BIEG KOŚCIUSZKI

30 września 2018 po raz dwunasty odbył się Bieg Kościuszki.

Dodano: 2018-10-03

Nasza szkoła reprezentowana była przez liczną grupę dzieci i młodzieży.

Wyniki rywalizacji:

350 m – rocznik  2009 i młodsi kategoria dziewcząt

2 miejsce –JULIA KOŚCIELAK

 5 miejsce – BLANKA BOROWSKA       

14 miejsce –VANESSA CIEŚLAK                   

19 miejsce –ZUZANNA SZCZEPANIAK      

24 miejsce –ANASTAZJA WALCZAK            

27 miejsce –ANTONINA SZULC                     

29 miejsce – EMILA FRASUNKIEWICZ         

31 miejsce – ALEKSANDRA KUBASIK         

32 miejsce –ZOFIA FRANKOWSKA               

34 miejsce –ANASTAZJA MATUSZAK       

35 miejsce –WIKTORIA GOŁĄB                      

36 miejsce –LENA LEŚNIEWICZ                 

38 miejsce –EMILIA MĄKOWSKA             

 

 

 350 m – rocznik  2009 i młodsi kat.chłopców

2 miejsce –OLIWIER GLAZER                    

5 miejsce –WIKTOR MPRZYBYŁEK          

13 miejsce – MATEUSZ TOMCZYK       

18 miejsce –ALAN PRZEPIERCZYNSKI 

22 miejsce –WOJCIECH RĘBACZ           

31 miejsce –ADAM JANIAK                    

36 miejsce –KACPER BANASIAK      

38 miejsce –MATEUSZ JURCZAK       

40 miejsce –NICO ROŻEK                     

41 miejsce –TOMASZ LIS                     

44 miejsce –FRANCISZEK BUGAJNY 

46 miejsce –MARCEL KOPEĆ              

48 miejsce –LEON GUZOWSKI            

49 miejsce –FRANCISZEK KASPRZAK

50 miejsce –JAKUB TWOREK              

52 miejsce –SERGIUSZ DRUŻBIAK   

 

800 m –rocznik 2008-2007 kat. dziewcząt      

3 miejsce –LENA TOMCZYK              

15 miejsce –JULIA URBAŃSKA              

17 miejsce –WIKTORIA PRZEPIERCZYŃSKA 

33 miejsce –JULIA GRACZYŃSKA     

  

800 m –rocznik 2007-2008 kat. chłopców 

11 miejsce –DAWID PIETRZYCKI               

 

1000 m- rocznik 2006-2005 kat. dziewcząt                       

1 miejsce –KLAUDIA ANTKOWIAK         

10 miejsce –ZUZANNA NAWROCKA               

15 miejsce –OLIWIA SÓJKA                             

16 miejsce –ALEKSANDRA PONIATOWSKA     

 

1000 m chłopców rocznik 2006-2005

4 miejsce –MAKSYMILAN GOŁĄB                          

 

1200m  rocznik 2003-2004 kat. dziewcząt

2 miejsce –WERONIKA ALEKSANDROWICZ   

 

1200 rocznik 2003-2004-kat.chłopców

5 miejsce –BARTOSZ SZALSKI                

15 miejsce –WIKTOR SZYMIAK                  


Do wakacji pozostało 186 dni