Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Aktualności

XXXVIII BIEG PTOLEMEUSZA

W dniu 7.10.2018 r. odbył się XXXVIII Bieg Ptolemeusza.

Dodano: 2018-10-07

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, zajmując miejsca: 

Bieg 1500m dziewczęta rok ur.2003-2004

2. Jackowska Weronika

5. Błażejewska Amelia

6. Łakomiak Julia

13. Aleksandrowicz Weronika

Bieg 1500m chłopcy rok ur.  2003-2004

13. Zaleski Maciej

Bieg 1000m dziewczęta rok ur. 2005-2006

4. Antkowiak Klaudia

18. Nawrocka Zuzanna

22. Majewska Nikole

37. Boik Oliwia

41. Poniatowska Aleksandra

Bieg 1000m chłopcy rok ur. 2005-2006

20. Wawrzonowski Hubert

44. Karolak Julian

45. Kościelny Aleksander

49. Kołodziejczyk Wiktor

55. Kleczewski Andrzej

Bieg dziewczęta rok ur. 2007-2008

10. Chabierska Julia

15. Tomczyk Lena

38. Urbańska Julia

39. Graczykowska Julia

85. Białobłocka Wiktoria

Bieg chłopcy rok ur. 2007-2008

11. Wieczorek Jakub

23. Pietrzycki Dawid

38. Błaszczyk Mikołaj

72. Antczak Franciszek

73. Mygal Vitaliy

Bieg dziewczęta rok ur. 2009-2010

5. Julia Kościelak

8. Blanka Borowska

10. Weronika Kaźmierczak

22. Aleksandra Kamińska

28. Dominika Lipska

31. Iga Wierzbicka

37. Oliwa Wojtczak

38. Wiktoria Gołąb

52. Vanessa Cieślak

53. Maja Urbańska

54. Natasza Kubiak

61. Marta Pakulska

63. Gabriela Jaszkiewicz

69. Lena Brzezińska

73. Maria Kalecińska

74. Oliwia Jezierska

78. Amelia Śledź

80. Agnieszka Rusek

83. Natalia Łata

93. Kataryna Sai

95. Hanna Bała

96. Zofia Frankowska

99. Paulina Kamińska

102. Amelia Socha

103. Adrianna Świć

105. Anastazja Matuszak

106. Olga Gaweł

 Bieg chłopcy rok ur. 2009-2010

8. Glazer Oliwier

9. Kozłowski Bartosz

11. Glapiński Krzysztof

17. Tomczyk Mateusz

18. Banasiak Adam

34. Keler Alan

36. Mikuła Antoni

37. Szafran Nikodem

46. Janicki Antoni

51. Kajzer Mateusz

59. Szymczak Bartosz

61. Mróz Mateusz

65. Klucznik Alan

72. Grzelak Kacper

78. Stępień Jakub

80. Józefowski Maksymilian

88. Kasprzak Franciszek

89. Tworek Jakub

94. Jarecki Szymon

Bieg 500m dziewczęta rok ur. 2011-2012

6. Zuzanna Szczepaniak

13. Anastazja Walczak

14. Antonika Szulc

19. Nadia Woźna

22. Emila Frasunkiwicz

24. Lena Leśniewicz

Bieg 500m chłopcy rok ur. 2011-2012

1. Wiktor Talar

6. Wojciech Rębacz

7. Michał Kowalski

9. Aleksander Borecki

10. Filip Kozanecki

17. Adam Janicki

35. Mateusz Juszczak

36. Franciszek Bugajny

37. Mikołaj Bączkiewicz

42. Michał Nadolny

44. Niko Rożek

50. Piotr Czerkawski