Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Nauczyciele

WYCHOWAWCY KLAS
 
 
 
 
klasa
imię i nazwisko wychowawcy
"0"
Katarzyna Marszał
1a
Monika Pawlak
1b
Iwona Paprzycka
1c
Renata Matuszczak
2a
Ilona Bogiel
2b
Ewa Holeksa
2c
Agnieszka Kieszkowska
3a
Agnieszka Pietrzak
3b
Alicja Kasprzak
4a
Natalia Iwanow
4b
Agnieszka Ewiak
4c
Katarzyna Gołyska
4d
Emilia Hauke
4e
Dariusz Mazurek
5a
Agnieszka Woźniak
5b
Sylwia Odziemska
5c
Katarzyna Antczak
5d
Kamila Pietrzak
6a
Maciej Michalski
6b
Anna Chaberska 
6c
Marcin Jaworski
7a
Magdalena Strejczek
7b
Ewa Piotrowska
7c
Karolina Zielińska
8a
Żaklina Dutkiewicz
8b
Hanna Matusiak
8c
Joanna Kubisiak
8d
Joanna Frontczak
klasy gimnazjalne :
3a
Daniel Kuczyński
3b
Lilianna Karońska
3c
Monika Kubiak
3d
Małgorzata Machlańska
3e
Marian Kowalczyk
3f
Ewa Bartczak
WYKAZ NAUCZYCIELI 
 
1
Szmidt Katarzyna
bibliotekarz
2
Matusiak Hanna
biologia, chemia
3
Ludkowska Danuta
chemia
4
Karońska Lilianna
chemia, matematyka
5
Stankiewicz- Wesela Dorota
edb
6
Pietrzak Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna
7
Pawlak Monika
edukacja wczesnoszkolna
8
Paprzycka Iwona
edukacja wczesnoszkolna
9
Matuszczak Renata
edukacja wczesnoszkolna
10
Marszał Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
11
Kieszkowska Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna
12
Kasprzak Alicja
edukacja wczesnoszkolna
13
Holeksa Ewa
edukacja wczesnoszkolna
14
Bogiel Ilona
edukacja wczesnoszkolna
15
Jagielska Agnieszka
fizyka,
16
Paszek Dorota
fizyka, informatyka
17
Krysiak Anita
geografia
18
Kubiak Monika
historia, doradztwo zawodowe,wos
19
Jaworski Marcin
historia, wos, wdż
20
Przepiórka Irena
historia
21
Woźniak Agnieszka
historia, wdż
22
Mazurek Dariusz
informatyka
23
Dutkiewicz Żaklina
j. angielski
24
Ewiak Agnieszka
j. angielski
25
Hauke Emilia
j. angielski
26
Kuczyński Daniel
j. angielski
27
Słodowa Karolina
j. angielski
28
Wróbel Anna 
j. angielski
29
Zielińska Karolina
j. angielski
30
Kubisiak Joanna
j. angielski, wdż
31
Sośnicka-Marusik Roksana
j. hiszpański
32
Janowiecka-Szczepniak Agnieszka
j. niemiecki
33
Stróżyk Karina
j. niemiecki
34
Chaberska Anna
j. polski
35
Frontczak Joanna
j. polski
36
Kowalczyk Marian
j. polski
37
Michalski Maciej
j. polski
38
Ozdowska – Bartczak Ewa
j. polski
39
Pietrzak Kamila
j. polski
40
Piotrowska Ewa
j. polski
41
Antczak Katarzyna
matematyka
42
Gołyska Katarzyna
matematyka
43
Juszczak Kamila
matematyka
44
Nowicz Zbigniew
matematyka
45
Wawrzyniak Karina
matematyka/ biblioteka
46
Strejczek Magdalena
matematyka, informatyka
47
Szpulecki Paweł
muzyka
48
Adamska Anna
oligofrenopedagog
49
Andrzejewski Maciej
oligofrenopedagog
50
Dębińska Anna
oligofrenopedagog
51
Filipczak Wiesława
oligofrenopedagog
52
Jopek Aneta
oligofrenopedagog
53
Mrozińska Magdalena
oligofrenopedagog
54
Szukalska Ewa
oligofrenopedagog
55
Tworek Marek
oligofrenopedagog / terapia SI
56
Zalewicz Maria
oligofrenopedagog
57
Szczepańska Agnieszka
nauczyciel wspomagający
58
Krystyniak Anna
nauczyciel wspomagający
59
Marganiec Paulina
oligofrenopedagog
60
Janina Szyszka - Krzyżan
oligofrenopedagog
61
Ptaszyńska Renata
oligofrenopedagog
62
Aleksandra Majerowicz - Wilczyńska 
pedagog szkolny
63
Iwanow Natalia
plastyka
64
Machlańska Małgorzata
plastyka, technika
65
Odziemska Sylwia
plastyka, technika
66
Jakubowska Jolanta
przyroda / biologia
67
Miklas Justyna
przyroda
68
ks. Łos Michał
religia
69
ks. Shastakovich Dzmitry
religia
70
Kühn Michał
religia
71
Kupis - Kowalska Agnieszka
religia
72
Kęszycka Wioletta
religia
73
Płatek Natalia
religia
74
Tomaszewski Romuald
religia
75
Żarnecka Magdalena
religia
76
Stawicka Aleksandra
wdż
77
Majerowicz Michalina
rehabilitant
78
Bednarek Katarzyna
wychowanie fizyczne
79
Chaberski Jakub
wychowanie fizyczne
80
Kucharska Edyta
wychowanie fizyczne
81
Jędrzejak Maria
wychowanie fizyczne
82
Kaniecki Krzysztof
wychowanie fizyczne
83
Kieruzel Joanna
wychowanie fizyczne
84
Kuehn – Jarek Marta
wychowanie fizyczne
85
Kuźniacka - Gościmińska Magdalena
wychowanie fizyczne
86
Łużyńska Iwona
wychowanie fizyczne
87
Miłek Łukasz
wychowanie fizyczne
88
Odziemski Krzysztof
wychowanie fizyczne
89
Wawrzyniak Adrian
wychowanie fizyczne
90
Przybylak Piotr
wychowanie fizyczne
91
Raczkowski Mariusz
wychowanie fizyczne
92
Smolarek Dariusz
wychowanie fizyczne
93
Żerdziński Sylwester
wychowanie fizyczne
94
Kobyłka Ewa
zajęcia świetlicowe
95
Chłapowska Julita
zajęcia świetlicowe
96
Keler Margerita
zajęcia świetlicowe
97
Nowicka Agnieszka
zajęcia świetlicowe


Do wakacji pozostało 219 dni